Stale do pracy na gorąco

Print

Huta Bohler w odpowiedzi na Państawa oczekiwania proponuje stale do pracy na gorąco


1.       Stal W 300<1,2343>WCL
Mocno obciążone narzędzia (trzpienie, stemple, matryce).Mocno obciążone narzędzia do wyciskania na gorąco rur i prętów, inne narzędzia do wyciskania na gorąco .Narzędzia do produkcji tulei, do produkcji śrub, nakrętek, nitów i sworzni. Kokile, formy do odlewania pod ciśnieniem. Wkładki do form i noże do cięcia na gorąco.


2.       Stal W 302<1,2344>WCLV
Mocno obciążone narzędzia (trzpienie, stemple, matryce).Mocno obciążone narzędzia do wyciskania na gorąco rur i prętów, inne narzędzia do wyciskania na gorąco .Narzędzia do produkcji tulei, do produkcji śrub, nakrętek, nitów i sworzni. Kokile, formy do odlewania pod ciśnieniem. Wkładki do form i noże do cięcia na gorąco. Stal o wyższych właściwościach mechanicznych niż W300.


3.       Stal W 303 <1,2367>
Stal o podobnych własnościach mechanicznych co W302 lecz po przetopie w próżni co znacznie podwyższa jego wytrzymałość w wysokich temperaturach. Znaczne zwiększenie odporności na tworzenie się siatki pęknięć w wyniku zmęczenia cieplnego materiału


4.       Stal W 320<1,2365><WLV>
Mocno obciążone narzędzia do obróbki metali ciężkich (trzpienie, stemple, matryce).Mocno obciążone narzędzia do wyciskania na gorąco rur i prętów, narzędzia do wyciskania na gorąco. Narzędzia do produkcji tulei, śrub, nakrętek, nitów i sworzni Kokile, formy do odlewania pod ciśnieniem.


5.       Stal W 321<1,2885><WLK>
Bardzo obciążone narzędzia do szybkobieżnych automatów do kucia i spęczania śrub, do kucia części łożysk tocznych, niektóre wkładki matrycowe


6.       Stal W 400 VMR
Stal o podobnych zastosowaniach i własnościach jak W300, lecz po wytopie próżniowym. Wysoka czystość jednorodność struktury są gwarantem wysokiej trwałości i niezawodności narzędzia.


7.       Stal W 403 VMR
Stal o podobnych zastosowaniach i własnościach jak W302, lecz po wytopie próżniowym. Wysoka czystość jednorodność struktury są gwarantem wysokiej trwałości i niezawodności narzędzia.


8.       Stal W 360 ISOBLOC
Stal narzędziowa do pracy na gorąco o wysokiej twardości, z zastosowaniem do kucia na gorąco


Szukaj