WHITEPAPER BÖHLER Odlewanie ciśnieniowe

ROZWIĄZANIA MATERIAŁOWE W ODPOWIEDZI NA WYZWANIA W BRANŻY ODLEWANIA CIŚNIENIOWEGO.

Od lat przemysł motoryzacyjny jest zmuszony skupić się na redukcji masy pojazdów oprócz wprowadzenia alternatywnych układów napędowych. Mniejsza masa oznacza mniejsze zużycie paliwa, a tym samym niższą emisję CO2. Jedną z gałęzi przemysłu, która może znacznie przyczynić się do redukcji masy pojazdów jest odlewanie ciśnieniowe. Oprócz zwykłych obudów silników i przekładni, proces ten jest coraz częściej wykorzystywany do produkcji bardziej złożonych i większych komponentów, takich jak elementy konstrukcyjne. Stawia to nowe wymagania jakościowe stalom narzędziowym, które mogą być realizowane tylko z materiałów  o wysokiej czystości. Jest to dziedzina, w którą voestalpine BÖHLER Edelstahl jest zaangażowany od dziesięcioleci i w ten sposób stał się na całym świecie niezawodnym partnerem materiałowym.

Aby lepiej sprostać rosnącym wymaganiom ekonomicznym i produkcyjnym w tej dziedzinie, voestalpine BÖHLER Edelstahl wraz ze swoimi klientami stworzył BDCC (BÖHLER Die Casting Concept). Jest to podejście koncepcyjne, które uwzględnia wszystkie czynniki wpływające na odlewanie ciśnieniowe.

 

 

Przemysł odlewania ciśnieniowego koncentruje się głównie na

  • Precyzji
  • Odtwarzalności
  • Wydajności
  • Niskim koszcie części
  • i dużej ilości produkowanych elementów

 

Aby sprostać rosnącym wymaganiom w tej dziedzinie, voestalpine BÖHLER Edelstahl opracowało podejście koncepcyjne dla swoich klientów:

BDCC – the Böhler The Casting Concept

 

Aby otrzymać oficjalny dokument, wprowadź swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli wysłać Ci link do pobrania. Twoje dane są u nas bezpieczne – prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności, aby uzyskać szczegółowe informacje.

* Uzupełnij wymagane pola

Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.